ROYAL PRESS, distribúcia a predaj periodickej a neperiodickej tlače a veľkoobchod s tabakovými výrobkami a doplnkovým tovarom

 
 
Úvod / O nás / Profil spoločnosti - Profil spoločnosti
 

Profil spoločnosti

Naša spoločnosť bola založená v roku 1992 ako distribučná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou a predajom periodickej a neperiodickej tlače, veľkoobchodom s tabakovými výrobkami a doplnkovým tovarom, a prevádzkou vlastnej maloobchodnej predajnej siete.
V roku 1995 spoločnosť zmenila právnu formu a od tohto obdobia bola na trhu známa pod značkou ROYAL PRESS, spol. s r.o.. V septembri 2021 spoločnosť zmenila právnu formu. Stala sa z nej akciová spoločnosť.

Aktuálne vystupuje ako ROYAL PRESS, a.s.


Pre spotrebiteľov je k dispozícii vlastná maloobchodná predajná sieť novinových stánkov a špecializovaných značkových trafík vrátane predajní typu „Shop in Shop“ s rozšíreným sortimentom periodickej a neperiodickej tlače, tabakových výrobkov, fajčiarskych potrieb, doplnkového tovaru a darčekových predmetov, úspešné rozbehnutie spolupráce s nitrianskym dopravcom -dobíjanie čipových kariet ARRIVA a vydávanie internetových zásielok DEPO.

Naše aktivity sú sústredené na území okresov Nitra, Topoľčany, Partizánske, Levice, Zlaté Moravce, časti okresov Šaľa, Žarnovica a Galanta.

Cieľom spoločnosti je zachovať vysoký štandard ponúkaných služieb v oblasti predaja a distribúcie periodickej a neperiodickej tlače a uspokojovať všetky požiadavky našich zákazníkov v sortimente tabakových výrobkov a doplnkového tovaru.

 spoločnosť

 

 

Ing. Miroslav Bukvai, riaditeľ spoločnosti

 
 

Fotogaléria

 

Náš partner

 
 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x