ROYAL PRESS, distribúcia a predaj periodickej a neperiodickej tlače a veľkoobchod s tabakovými výrobkami a doplnkovým tovarom

 
 
Úvod / O nás / Profil spoločnosti - Profil spoločnosti
 

Profil spoločnosti

Naša spoločnosť bola založená v roku 1992 ako distribučná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou a predajom periodickej a neperiodickej tlače, veľkoobchodom s tabakovými výrobkami a doplnkovým tovarom, a prevádzkou vlastnej maloobchodnej predajnej siete.
V roku 1995 spoločnosť zmenila právnu formu a od tohto obdobia bola na trhu známa pod značkou ROYAL PRESS, spol. s r.o.. V septembri 2021 spoločnosť zmenila právnu formu. Stala sa z nej akciová spoločnosť.

Aktuálne vystupuje ako ROYAL PRESS, a.s.


Pre spotrebiteľov je k dispozícii vlastná maloobchodná predajná sieť novinových stánkov a špecializovaných značkových trafík vrátane predajní typu „Shop in Shop“ s rozšíreným sortimentom periodickej a neperiodickej tlače, tabakových výrobkov, fajčiarskych potrieb, doplnkového tovaru a darčekových predmetov, úspešné rozbehnutie spolupráce s nitrianskym dopravcom -dobíjanie čipových kariet ARRIVA a vydávanie internetových zásielok DEPO.

Naše aktivity sú sústredené na území okresov Nitra, Topoľčany, Partizánske, Levice, Zlaté Moravce, časti okresov Šaľa, Žarnovica a Galanta.

Cieľom spoločnosti je zachovať vysoký štandard ponúkaných služieb v oblasti predaja a distribúcie periodickej a neperiodickej tlače a uspokojovať všetky požiadavky našich zákazníkov v sortimente tabakových výrobkov a doplnkového tovaru.

 spoločnosť

 

 

Ing. Miroslav Bukvai, riaditeľ spoločnosti

 
 

Fotogaléria

 

Náš partner

 
 
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x